Dagboek
VRIJDAG Komend weekend zal ik mijn terugkeer maken in de Duitse Porsche Carrera Cup. Ik kom uit voor Konrad Motorsport op Brands Hatch. Ik had dit seizoen al een paar keer een aanbieding om weer te rijden in de Carrera Cup.

[ Lees verder ]
 
Jeroens fotoboek
24h Le Mans 2008 - Copyright © Frits van Eldik
24h Le Mans 2008 - Copyright © Frits van Eldik
   
24hours of Daytona, aftellen tot de start
29-01-2010 - 100107_daytonatest_qu5u2382

Alle trainingen zijn net afgelopen en nu is het wachten op de start van morgen. Ik heb net in de laatste vrije training nog een paar ronden gereden. De auto voelt echt heel goed. Eerste heb ik de remmen ingeremd, die we ook tijdens de race zullen gebruiken. Daarna heb ik nog twee ronden wat harder gereden en stonden we meteen weer makkelijk in de top 5. We hadden nog een paar kleine veranderingen aan de set up aangebracht en die werkten allemaal goed. De vaste rijder van het team Craig Stanton zal de race gaan starten. Hij heeft dat al heel vaak gedaan hier, dus dat is zeker aan hem toevertrouwd. Er is een kansje op regen voor morgen. Maar het zal het grootste gedeelte van de race droog zijn. Vanmiddag oefenen we hier nog de pitstops en bespreken we het hele plan voor de race. Er zijn hier traditioneel heel veel safety cars tijdens de race, dus de strategie is heel belangrijk. Vanavond gaan we maar vroeg naar bed vanavond, want als het goed is krijgen we morgen nacht weinig slaap.



Groeten,

Jeroen


 
Race Planet Newsflash

Wil jij het allerlaatste nieuws ontvangen over Jeroen Bleekemolen en Bleekemolens Race Planet én steeds weer profiteren van de laatste aanbiedingen? Meld je dan aan en ontvang in de toekomst de newsflash.

Naam:
E-mail:
 
© 2007 Design Fast Company Group